Nadruki na koszulkach – modne i stylowe

Nadruki na koszulkach podbijają rynek. Nie tylko efektownie się prezentują, ale także pozwalają wyróżnić się w tłumie i rozreklamować daną markę. Dlaczego warto postawić na nadruki na koszulkach? Gdzie możemy kupić koszulki z nadrukiem? Podpowiadamy!

 

Koszulki z nadrukiem – dlaczego warto?

 

Nadruki na koszulkach są doskonałą metodą na zwrócenie na siebie uwagi. Możesz np. postawić na własny portret na t-shircie, co na pewno zostanie zauważone przez otoczenie. Ale nie tylko! Fascynujący cytat, zdjęcie (które wiele dla Ciebie znaczy), ulubione zwierzę, imię ukochanego, informacja o wykonywanej funkcji… to wszystko może się pojawić na Twojej koszulce. Wszystko zależy wyłącznie od Twojej wyobraźni i weny twórczej. To Ty wybierasz tekst lub grafikę i cieszysz się produktem, który w pełni wyraża Ciebie; oddaje Twoje emocje, przemyślenia i uczucia. Można także postawić na gotowe koszulki z nadrukami, które coraz częściej spotyka się w różnych miejscach. Najczęściej są to nadruki z twarzami popularnych gwiazd, z nazwami zawodów, popularnych zespołów, pełnionych funkcji (np. super żona, doskonały mąż, najlepsza teściowa itp.). Koszulki bywają dostępne w bardzo atrakcyjnych, promocyjnych cenach. Wystarczy wybrać odpowiedni rozmiar i kolor, a potem cieszyć się niebanalną częścią garderoby.

Koszulki z nadrukiem to także doskonała okazja do tego, by rozreklamować swoją firmę lub biznes, który właśnie rozpoczynamy. Noszenie jej poza pracą zwraca uwagę na nazwę naszej marki i może prowokować pytania o naszą firmę, co jest znakomitą okazją do tego, by się odpowiednio zareklamować i opowiedzieć o biznesie nieco więcej. Dobrze jest także zachęcić naszych pracowników lub współpracowników, by nosili tego rodzaju koszulki firmowe. Gwarantuje to spójny wizerunek firmy i uatrakcyjnia daną ofertę.

 

Na co zwracać uwagę?

 

Jeśli zdecydowaliśmy się na wybór koszulki z nadrukiem, to powinniśmy wybrać taką, która jest wykonana w całości z bawełny. Dzięki temu mamy pewność, że jest to ubranie wysokiej jakości, które będzie nam służyło przez długie lata. Poza tym taki ciuch jest miękki w dotyku, pozwala skórze swobodnie oddychać, a przy tym dobrze leży na ciele i efektownie się prezentuje. Sam nadruk powinien się wyróżniać lekkością i wysoką wytrzymałością oraz odpornością na zniszczenia. Z tego względu pytajmy sprzedawcę o to, w jaki sposób został wykonany i na jaką jego trwałość możemy liczyć. Bardzo dobrze sprawdzają się nadruki wykonane metodami: druku cyfrowego, haftu graficznego oraz sitodruku. Nieco mniejszą trwałość wykazują metody folii, ale sporo zależy także od naszego obchodzenia się z odzieżą. Im ostrożniejsi i delikatniejsi będziemy, tym lepiej. Koniecznie zapytajmy również o to, w jaki sposób i w jakiej temperaturze prać koszulkę, by nie doszło do żadnych uszkodzeń nadruku.

 

Gdzie kupować?

 

Koszulki z nadrukami stały się na tyle popularne, że możemy je spotkać w naprawdę wielu miejscach. Najlepiej jednak robić zakupy przez internet, gdzie mamy wybór mnóstwa sklepów zajmujących się projektowaniem tego rodzaju odzieży. Podawane są wszystkie szczegółowe wymiary, dlatego brak możliwości przymierzenia koszulki przez zakupem nie powinien stanowić żadnej przeszkody.